Pánské dioptrické brýle

Dioptrické brýle byly dříve vnímány jako něco, co hyzdí obličej. Naštěstí je tato doba dávno pryč a dnes si můžeme vybrat své ideální brýle, které nám nejen sluší, ale jsou také funkční, odolné a umožňují svému nositeli jednoduše perfektní vidění.

Brýle nosíte na obličeji každý den a výrazně dotvářejí charakter vašeho obličeje, takže se vyplatí věnovat jejich výběru čas a investovat do brýlí a skel, které vám dlouho vydrží. My v Dr. Klain vám s výběrem vašich nových pánských dioptrických brýlí rádi pomůžeme. Zkušený tým kvalifikovaných optiků a optometristů vás provede celým procesem v výběru brýlí, který zahrnuje tři kroky.

01 Měření zraku

Ze všeho nejdříve vám změříme zrak. Nezáleží, jestli jste už dříve brýle nosili, nebo tohle budou vaše první. Chceme znát aktuální hodnoty vašich dioptrií a všechny potřebné parametry pro výrobu nových brýlí, aby vám sedly co nejlépe. Pro měření využíváme moderní 3D technologii, a tak je jeho výsledek naprosto přesný. Rezervujte si svůj termín 3D měření zraku na tel. +420 608 247 774 nebo online. Pokud si brýle pořídíte u nás, měření máte zdarma.

02 Brýlové obruby

V dalším kroku vám pomůžeme vybrat brýlové obroučky, které podpoří vaši osobnost a budou odpovídat vašemu stylu. Důležitý je výběr tvaru obrub a materiálu. Ať už zvolíte plast, kov, acetát nebo třeba titan, prvořadé je, aby vám brýlové rámečky dobře a pohodlně seděly.
již od 990 Kč

Pokud si to budete přát, náš vyškolený personál vám díky dlouholetým zkušenostem pomůže zvolit brýle vhodné pro váš tvar obličeje. Víme, jak náročné je vybrat si mezi více než 2 000 obroučkami, a proto jsme maximálně trpěliví.

Máte rádi světové značky, jako je Tommy Hilfiger, Ray-Ban, Calvin Klein, Oakley, Polaroid a další? Víme, co je v módě a máme to v nabídce. Nové brýle nemusí znamenat vítr ve vaší peněžence. Ceny brýlových obrub u nás v Dr. Klain začínají už na 990 Kč.

03 Brýlové čočky

Brýlové čočky neboli brýlová skla ve vašich brýlích jsou klíčovou záležitostí. To právě ony vám umožní ostré a pohodlné vidění, proto dobře poslouchejte svého optometristu u Dr. Klaina, který vám doporučí, která brýlová skla jsou na základě předchozího vyšetření zraku pro vás nejlepší.

Sortiment brýlových skel se dělí na skla minerální (skleněná) a skla organická (plastová). Právě plastová skla dnes v oblíbenosti naprosto převažují, protože v sobě spojují tenkost a zároveň lehkost materiálu, což každý nositel brýlí samozřejmě ocení.

Brýlové čočky se dále dělí na jednoohniskové (pokud vidíte hůř pouze na dálku nebo pouze na blízko), bifokální (pro lepší vidění na dálku i na blízko, ovšem s “tvrdým” předělem mezi těmito dvěma oblastmi), a multifokální (pro perfektní vidění na blízko a zároveň na dálku; čočka poskytuje postupný přechod mezi těmito vzdálenostmi, takže vidíte dobře mj. i na střední vzdálenost).

Porovnání brýlových čoček bez antireflexní povrchové úpravy a s antireflexní povrchovou úpravou.

Abyste své oči chránili před škodlivým UV zářením, můžete si zvolit UV ochranu navíc. Stejně tak je možné objednat si brýlová skla s ochranou proti modrému světlu z obrazovek digitálních zařízení anebo s kvalitním antireflexem, který zabraňuje poškrábání, šmouhám a odleskům na brýlových sklech.

Ať už jste sportovec, pracujete na zahradě anebo trávíte třeba celé dny v kanceláři, váš zrak a vaše brýle vyžadují individuální řešení. Proto v naší nabídce najdete mimo jiné i odolné sportovní dioptrické brýle, slušivé sluneční dioptrické brýle, brýle na řízení auta, polarizační brýle, kancelářské brýle a další speciality.

Pokud máte vysoké dioptrie, hrozí, že brýlové čočky budou tlusté a esteticky nepěkné. Právě pro vás máme ztenčené plastové materiály brýlových čoček, které zaručí elegantní a průzračný vzhled brýlí i s vysokou korekcí.

Pro ty, kdo místo brýlí preferují kontaktní čočky, je v nabídce samozřejmě také kompletní sortiment těchto optických pomůcek. Rádi vám poradíme s jejich výběrem a naučíme vás čočky aplikovat.

Přejeme vám, aby byl výběr vašich nových brýlí u Dr. Klaina neobvyklým a příjemným zážitkem. Ať s nimi vidíte skvěle po mnoho let a nezapomeňte, že jedny brýle mnohdy nestačí.

Váš Dr. Klain