O společnosti Dr. Klain

Zakládáme si na odbornosti našich optiků a optometristů a vždy se snažíme zákazníky nadchnout a přinést zlepšení v jejich životě.

V optikách poskytujeme maximální servis, zážitek z nákupu a optické pomůcky, díky kterým se můžete spolehnout na svůj zrak a soustředit se zkrátka na to, co je pro vás v životě opravdu důležité. Dlouhodobě pracujeme na tom, abychom vám mohli nabídnout ty nejkrásnější brýle za skvělou cenu. Všechno, co děláme, směřuje k jedinému cíli: chceme, aby byl každý náš zákazník šťastný a spokojený.

Více než 25 let zkušeností

Jsme česká síť optik založená v roce 1995. První optiku jsme otevřeli ve Dvoře Králové, po úspěchu jsme pokračovali v Pardubicích, Liberci a dalších městech po celé ČR. Dnes má naše síť celkem šest poboček. Název Doktor Klain vznikl kolem roku 2010, kdy jsme zaznamenali silný rozvoj a z malé, téměř rodinné firmy, se stala úspěšná společnost a konkurent velkých zavedených optik na českém trhu.

Lidé v Dr. Klain

David Horák

David Horák

Majitel a jednatel

Kromě sítě optik Dr. Klain vlastní a provozuje i ordinace očních a zubních lékařů. Každého kolegu zná osobně a do běhu společnosti se snaží příliš nezasahovat. David se také věnuje motorsportu, vybudoval vlastní závodní tým, který se účastní mistrovství Evropy a České republiky.

Marcela Rieglová

Marcela Rieglová

Manažerka sítě optik

Marcela se stará o provoz celé sítě optik a o to, aby byli všichni zaměstnanci spokojení. S úsměvem zvládá plnit i nesplnitelné výzvy a úkoly a ještě u toho skvěle vypadá. Ve volném čase se nejraději věnuje práci na zahradě, háčkování, rodině a motorsportu.

Veronika Jiránková

Veronika Jiránková

Marketingová manažerka

Stará se o to, abyste zůstali s Dr. Klain v kontaktu a dozvěděli se o všem důležitém, co se u nás děje. Prostředí kanceláře ráda střídá za kuchyň, kde peče skvělý domácí chleba.

Petra Majerová

Petra Majerová

Asistentka manažera sítě

Petra řeší každodenní chod optik, objedná vás na měření zraku a zná odpověď na všechny všetečné otázky zákazníků. Odpočívá při pravidelném cvičení jógy.

Hana Mrázová

Hana Mrázová

Zákaznická péče

Hanka má ten příjemný hlas, který slýcháváte v telefonu, když ověřuje vaši spokojenost. Je sympatická, komunikativní a ve volném čase ráda cestuje. Nejdál se podívala do Austrálie.

Lenka Poddaná

Lenka Poddaná

Zábrus brýlových skel

Vede zábrusnou dílnu a zajišťuje to, že jsou vaše brýle kompletní. Na moderních strojích brousí skla přesně do tvaru obrouček, kompletuje je a vy pak v optice dostanete už hotové brýle. V soukromí hodně a ráda čte.