Katalog brýlových čoček

Prohlédněte si naši nabídku čoček, které vám nabídnou komfortnější vidění. Vyberte si vhodné čočky a naši optometristé vaše požadavky doladí k optimální spokojenosti.

Multifokální

Multifokální brýlové čočky spojují možnost vidět na blízko i na dálku. Oblasti s různou korekcí zraku se částečně překrývají a tím odstraňují skoky obrazu docházejících u bifokálních brýlových čoček. Rozdíly mezi jednotlivými multifokálními skly spočívají především v šířce ostrých polí vidění a v úrovni individualizace skel dle životního stylu a potřeb zákazníka. Vyzkoušejte si čtyři oblíbené typy multifokálních čoček:

Samozabarvující od 3590 Kč do 25090 Kč 

Samozabarvující brýlové čočky reagují na UV záření. Ve vnitřních prostorech jsou zcela průhledné, zatímco na slunečních paprscích jsou tmavé stejně jako jsou sluneční brýle. Stačí vám tedy pouze jedny brýle do všech světelných podmínek. Sáhněte po nich!

Výhody samozabarvujících čoček Uvnitř
Výhody samozabarvujících čoček Na slunci

Antireflexní neztenčené od 1790 Kč do 2890 Kč 

Díky antireflexní neztenčené úpravě nebudete mít na brýlových čočkách žádné nepříjemné odlesky od umělého osvětlení! Uvidíte čistě a vaše brýle budou vypadat mnohem lépe. Přesvědčte se o tom jejich nošením.

Výhody antireflexních čoček Bez antireflexu
Výhody antireflexních čoček S antireflexem

Zabarvené s UV úpravou od 3090 Kč do 9490 Kč  

Zabarvené brýlové čočky s jejich UV úpravou zcela změní vaše brýle. Vyberte si ze tří barev a získejte unikátní vzhled.

Výhody zabarvených čoček Běžná čočka
Výhody zabarvených čoček Zabarvené s UV

Polarizační čočky od 5990 Kč do 21990 Kč 

Na rozdíl od klasických slunečních brýlí, polarizační čočky odstraní až 99,9 % odlesků z vodorovných povrchů (silnice, voda, sníh). Jakmile tuto variantu jednou vyzkoušíte, zapomenete na existenci bežných slunečních brýlí. Jděte do nich.

Výhody polarizačních čoček Běžná čočka
Výhody polarizačních čoček Polarizační čočka

Čočky UltraDrive od 5390 Kč do 12590 Kč 

Brýlové čočky Ultra Drive se skvěle přizpůsobují měnícím se světelným podmínkám (zatažená obloha, ostré sluneční světlo za sklem auta, ostré sluneční světlo venku). První vrstva čočky reaguje na viditelné světlo i za sklem automobilu, druhá reaguje na UV záření. Garance perfektního vidění při všech venkovních podmínkách. Vyberte si je a využijte jejich skvělé vlastnosti.

Výhody čoček pro řidiče Běžná čočka
Výhody čoček pro řidiče UltraDrive