Stránka používá soubory cookies pro analytické účely.

Recenze zákazníků

Jindřich P., Hradec Králové

27.05.2020 14:16

Nikdy jsem u Dr. Klaina nebyl. Ale protože mají na webu nabídku obrub a nechtěl jsem obcházet různé optiky, tak jsem šel rovnou sem. Ano, mohl jsem možná někde pár korun ušetřit, ale možná taky ne. Byll jsem příjemně překvapen ochotou a znalostí paní optičky (nevím, jak se jim říká) Skvělý přehled o obrubách, nenutí nic, co by zákazník nechtěl. Výborný přístup při vybírání skel. Vysvětlí vše a je jen na vás, co si vyberete. A co mě dorazilo, že i přesto, že skla neměli na prodejně, přesto zajistila, že jsem si brýle vyzvedl druhý den po objednání ( a to jsem je objednával chvilku před koncem pracovní doby). Za mě: Opravdu doporučuji a určitě se tam příště vrátím

Marcela Liberec

27.05.2020 13:38

Velka spokojenost,mereni zraku zdarma a vymena skel s 50% slevou a to vse do tydne,vrele doporucuji

Blanka Blahova Liberec

27.05.2020 12:51

Právě jsem si pořídila druhé brýle z Dr.Klein v Liberci. Děkuji Lukášovi za profesionální a přáteský přístup a příště přijdu zase

Michaela Pleskotová , Hradec Králové

25.05.2020 13:15

S optikou Dr. Klain jsem spokojena na 100% , je zde velký výběr obrub , skvělé ceny , různé slevové akce a hlavně úžasně profesionální ,milý a vstřícný přístup k zákazníkovi .Dokáží vždy dobře poradit a jsou trpěliví,když si nemůžete vybrat . Již několik let chodíme celá rodina pro brýle jedině do optiky Dr. Klain.

Petr Rutkovský

18.05.2020 08:35

Moc příjemná optika v Trutnově, profesionální personál a přátelské ceny. Doporučuji.

Pavla Müllerová – Liberec

14.05.2020 12:05

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za velmi milý, vstřícný a ochotný přístup na Vaší pobočce v Liberci (Moskevská ul.). Jelikož jsem úplný začátečník v nošení brýlí, nemám žádné zkušenosti, musím moc ocenit chování Vašich zaměstnanců. Jedná se hlavně o paní Lenku Jankovskou, která svým přístupem mě přesvědčila o tom, že zakázku na brýle nechám udělat právě u Dr. Klaina. Ještě jednou velké díky:-).

Jana Novotná

27.04.2020 10:15

Velice děkuji optice Doktor Klain v Liberci za perfektní servis i v době vládních omezení.

S.Urbanová

29.03.2020 17:16

Bohužel, velká nespokojenost s optikou Dr.Kl. v Ostravě – Porubě.
Musela jsem v lednu narychlo řešit problém s brýlemi a koupit si nové, proto jsem zašla do nejbližší optiky – Dr. Klain na A. Bejdové. Vybrala jsem si obruby a multifokální skla a když jsem si je šla za 14 dní vyzvednout, při zkoušení jsem zjistila, že mi nesedí. Byly vykřivené, levá strana výš a jakoby přitlačená k tváři , i levá nožička vysoko. Hned jsem na to upozornila, ale bylo mi řečeno, že si ty brýle musí „sednout“. Trochu mi upravili nožičky a že kdyby něco, že se můžu stavit. Stavila jsem se ještě několikrát. Bohužel, ani jednou nepřipustili, že bych měla pravdu. Přitom i mí blízcí, i kolegyně v práci mne upozorňovali, že mám ty brýle křivé a navíc jsem přes skla špatně viděla. Když jsem se p.vedoucího nakonec ptala, co mám tedy dělat, když brýle skoro za 20 000 Kč (drahá skla) nemohu používat, jen pokrčil rameny s tím, že by už mohl nožičky zlomit a věnoval se jiné zakázce. Byla jsem z té situace zoufalá a šla se poradit k odborníkům – do jiné optiky. Tam mi p. optička potvrdila můj názor a navíc řekla, že mám moc široké nosníky, proto mi nesedí posazení skel a špatně vidím.S tímto faktem jsem šla znovu do optiky dr.K. A šla jsem tam ještě několikrát. Po velice nepříjemných jednáních, reklamaci a dalších „přetahováních“ mi vedoucí dal vyzkoušet nové obruby. Ty konečně padly skvěle, bez potřeby věčného vyrovnávání. Další den jsem si je šla vyzvednout s nasazenými skly a musím poděkovat p. Hromádkové (se kterou jsem dříve nejednala) za její příjemné jednání. Ochotně a správně mi upravila nožičky za ušima a vše bylo konečně OK. Bohužel, po 2 měsíčním martyriu.

Zdeněk Tesař

8.03.2020 19:16

Dobrý den.
Pobočku v Liberci jsem navštívil poprvé v roce 2013. Ochota a vstřícnost, to člověk očekává pokud má nějaký problém. Nedávno jsem si nedopatřením sednul na brýle a co myslíte, obruba praskla. Lukáš mi z tohoto maléru pomohl, jelikož se mu podařilo najít obruby, do kterých šla téměř nová skla vsadit. Nové obruby mi sedí a jsem spokojený s designem a s jejich lehkostí. Já bych jinak vybíral snad ještě dnes.
Lukáši, ještě jednou Vám velice děkuji, a děkuji též celému kolektivu, který je vždy ochotný a vstřícný.

Otto Horný

6.03.2020 15:13

Pokaždé když potřebuji nové brýle a nebo nějakou opravu na nich, navštěvuji tuto oční optiku. Prozatím vždy jsem byl nadmíru spokojen.