Recenze zákazníků

Recenze nejsou ověřené i

Romana Šedivá

16.05.2024 15:56

Velmi ochotný a usměvavý personál. Odborně poradí. Pro nové brýle se na tuto prodejnu ráda vracim. Děkuji.

 

reakce Dr. Klain: Děkujeme. 🙂

Jiří Fiala

15.05.2024 11:59

Rád píši recenze, pokud mohu chválit a v tomto případě nemusím udělat výjimku. Poprvé jsem využil služby asi před 3 lety a pořídil si zde brýle s nimiž jsem byl do nedávné doby zcela spokojen. Vzhledem k pocitu zhoršení vidění se stávajícími brýlemi jsem opětovně využil služeb Liberecké pobočky Optiky Doktor Klain. V domluvený čas jsem byl bez zdržení vyšetřen a rozsah vyšetření a změření zraku zjistilo mírné zhoršení. Nechal jsem si udělat nové brýle a dnes jsem si je vyzvedl. Opět jsem spokojen a chci chválit všechny zaměstnance Optiky Doktor Klain, kteří se jakkoliv podíleli na tomto mém pocitu spokojenosti. Byli milí, poradili mi s výběrem obrouček, zajistili specifický rozměr skel a obrouček, které jsem považoval za pro mě ideální. Cítil jsem se jako ten nejdůležitější zákazník, prostě byli profesionální. Nemám nic, co bych navrhoval, byť jen třeba mírně, zlepšit. Mohu tuto optiku doporučit každému, kdo chce být 100% spokojený.

 

reakce Dr. Klain: Děkujeme, pane Fialo, za dechberoucí hodnocení. Udělalo nám velikou radost a až budete opět potřebovat řešit svůj zrak, jsme tu pro Vás. 🙂

Ján Danajovič

9.04.2024 11:27

Profesionální a příjemné jednání po operaci šedého zákalu paní MUDr. Ludvíkovou, včetně následného měření zraku optometristkou Helenkou a konzultace a hledání vhodné varianty obrouček a dioptrických skel optičkou paní Lenkou. Díky za tento profesionální a příjemný personál.

 

reakce Dr. Klain: Děkujeme za využití komplexní oční péče v Moskevské ulici v Liberci. 🙂 Jsme rádi, že jste byl spokojený.

Dagmar Janů

3.04.2024 17:47

V liberecké pobočce Dr. Kleina jsem si nechala zhotovit multifokální brýle. Příjemné prostředí, velký výběr obrub. Byla mi věnována maximální pozornost, přístup všech zaměstnanců byl na vysoké profesionální úrovni. Pokud budu potřebovat další brýle, nebudu přemýšlet o jiné optice.

 

reakce Dr. Klain: Děkujeme, paní Janů, a jsme moc rádi, že jste u nás spokojená. Těšíme se příště. 🙂

Jaroslav Hofrichter

7.12.2023 11:28

Nechal jsem si zhotovit nové brýle v optice Dr..Klain.. Paní optička Lenka , která se mi
věnovala byla velice ochotná, příjemná, tak jak by to mělo být. Vše mi vysvětlila, poradila,
doporučila. Výsledek, skvělý. Paní Lenka je profesionál, Všem doporučuji a paní Lenko Vám
moc děkuji.

reakce Dr. Klain: Pane Hofrichtere, děkujeme za recenzi, moc nás potěšila.

J. Hroneš

5.12.2023 09:46

Díky za skvělý tým ve D.K.! Pomohli mne vybrat úžasné slušivé brýle. Sedí nádherně a všichni se ptají odkud je mám!
Musím jen a jen doporučit!
Jo a káva zdarma byla chutná
Díky Jitka

 

reakce Dr. Klain: Děkujeme za milou zprávu a máme radost, že se v brýlích cítíte dobře. 👍