Stránka používá soubory cookies pro analytické účely.

Recenze zákazníků

Karmínová

7.01.2020 09:41

Dobrý den,
byla jsem velmi spokojená se službami vaší firmy v Liberci v Moskevské ulici. Velmi se mi líbil přístup pana Lukáše k opravě mých starých a velmi oblíbených brýlí /vypadlá skla, zkroucené obroučky/ i při zakázce na brýle nové. Provedení precizní a rychlost dodání ohromující. Děkuji velmi a těším se na další nové brýle.

Kateřina Čajková

13.11.2019 22:46

Na doporučení kolegyně jsem navštívila optiku Dr. Klain v Olomouci.
Ve svém dosavadním životě jsem se snad nesetkala s tak PROFESIONÁLNÍM, VSTŘÍCNÝM a OCHOTNÝM personálem.
Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků.
Ještě jednou díky
Kateřina Čajková

Dita Bedrníková

11.10.2019 12:23

Dobry den, po návštěvě pobočky v Trutnově musím konstatovat, že horší přístup jsem už dlouho nezažila. Obsluhující slečna je velmi arogantní, jakákoliv otázka ji obtěžuje a dává to najevo. Pokud potřebujete brýle, navštivte rozhodně jiného optika (u konkurence příjemná ochotná obsluha, která poradí).

Vladimíra Čuhajová

12.09.2019 16:52

Velkou pochvalu si zaslouží p. Jiří z pobočky v Pardubicích – za jeho trpělivost a profesionální přístup. Děkuji.

Katy P.

4.09.2019 11:40

Naprostá spokojenost s pobočkou Ostrava – Poruba. Profesionální přístup, nadstandardní vstřícnost a vždy pro zákazníka něco navíc. Po změření zraku zde mám konečně brýle, přes které bez problémů vidím, partner také. Moc chválím personál optiky za lidský přístup, vím, že jinam už si pro brýle chodit nechci. Děkuji a přeji mnoho úspěchů v dobré práci.

Iva B.

2.09.2019 09:21

Dobry den,rada bych pochvalila pristup Vaseho zamestnance -podle uctenky Lukas. Vybrala jsem si u Vas obroucky a on se me velmi ochotne ujal , nasledne me vzal na mereni zraku. Vse mi vysvetlil,poradil a ochotne a s usmevem vse vyrizoval.Hned byl pro me den veselejsi!

Milada Vallášová Benčajová

30.08.2019 21:51

V Dr. Klain optice jsem si nechala změřit zrak a následně zhotovit dvoje multifokální brýle. Trochu drahá skla oproti konkurenci, avšak vzhledem k výsledku měření i kvalitě zhotovených brýlí naprosto přesně vím, že jsem vybrala optiku dobře. Moc dobře, jak se zdá. Přeji hodně spokojených zákazníků!

Helena Indráková Bednářová

14.08.2019 08:37

Dobrý den, musím velmi pochválit Vaši prodejnu v Olomouci a velice šikovného a ochotného prodávajícího, který je pán na svém místě. Synovi jsem kupovala obroučky i s měřením zraku. Pán nám velice dobře poradil s výběrem, plně se nám věnoval a měření zraku? Takhle důkladně a šikovně jsem to neviděla ani u žádného očního lékaře. Se vším vysvětlením co se týče krátkozrakosti. Opravdu nadmíru velká spokojenost a obrovská pochvala tomuhle pánovi.

Lankašová

8.04.2019 09:19

Musím Vám opět poděkovat za profesionalitu- klid,ochotu, vstřícnost,trpělivost se zákazníkem,jako jsem já.
Naordinovala bych Vaše jednání všem optikům světa.
Děkuji, krásné dny přeje

Alena Hájková

20.03.2019 14:57

Dne 18.3. jsem využila službu měření zraku ve vaší provozovně v Moskevské ulici. Současně jsem si vybrala obroučky na nové brýle. Chci poděkovat touto cestou panu Lukáši Žižkovi, který se mi trpělivě věnoval a pomohl s výběrem. Jsem starší osoba a velmi mi záleží na vlídném a erudovaném jednání.
Přeji všem zaměstnancům úspěchy v tom, co dělají.