Stránka používá soubory cookies pro analytické účely.

Recenze zákazníků

Josef Teichman

30.12.2021 13:03

Dobrý den. Škoda že tato firma zveřejňuje jen kladné recenze a záporné maže. Moje manželka si před půl rokem nechala zhotovit brýle na čtení zhruba za 4 tosíce a při měření zraku ji odbornice řekla že má stejné dioptrie jako na stárých brýlých. Manželce to přišlo divné ale přesto si brýle nechala vyrobIt. Když byly brýle hotové tak manželka zjistila že jsou ještě horší. Jel jsem tedy za manželkou do obchodu kde mi nagelovanej frajer sdělil že brýle jsou v pořádku a manželka si na ně musí zvyknout. Zrušení smlouvy prý není možné ale nabídl manželce nové měření což odmítla protože ztratila důvěru v toto firmu.. Když jsem frajerovi řekl že se odvolám proti zamítnuté reklamaci s ůsměvem mi řekl že může nabídnout jeho známého právníka. Dopadlo to tak že se manželka objednala ke skutečné oční lékařce která ji naměřila o 1 1/4 dioptrií vice než ji naměřila spcializovaná firma dr. Klain. Vzala tedy výsledky od skutečně odborné oční lékařy výsledky a zašla ke klainovi(již nepíši Dr) a tam ji bez jakékoli omluvy a vyrobyly brýle podle skutečného měření zraku. Jen jsem chtěl ještě dodat že měli vázanou zálohu od manželky 2 tisíce jinak by k nim nešla. Já jdu k odborné oční lékařce v únoru ale určitě si nepůjdu nechat zhotovit brýle ke klainovi.

Ivan Hrbek

29.12.2021 17:42

Dobrý den,
se službami,které nabízí v této optice v Liberci jsem velmi spokojen. Chodím ohledně brýlí už jen k nim. Všichni odborníci v této optice jsou velmi milí a vstřícní. Pokaždé se mi ochotně věnují a vždy mi vše vysvětlí na 100%.
Mohu je všem jen a jen doporučit.

S pozdravem Mgr. Ivan Hrbek

Petra Svobodová

28.12.2021 14:30

Jsem velice,velice spokojená s personálem této optiky.Mají tam nový přístroj na měření zraku a je úžasné vidět, svoje oko na obrázku.Tuto optiku mohu jen doporučit všem.

Hana Kerdová

9.12.2021 15:37

Chtěla bych tímto vyjádřit poděkování panu Lukáši Žižkovi za profesionální přístup a ochotu při měření zraku a zhotovení brýlí.Díky za celou rodinu.
Přeji celému týmu krásné vánoce a hodně uzdraví.
Hana Kerová

Lenka Schullerová

8.12.2021 18:06

Byla jsem velmi spokojená, všichni velmi ochotní, děkuji moc za pomoc s výběrem obrouček, jsem unešená s doporučením výběru obrouček, perfektně mi sedí, skla jsou lehká, konečně jsem spokojená.
Moje maminka byla také se mnou vybírat si brýle, moc jí sluší, je spokojená a k tomu si vybrala i brýle na blízko, konečně si přečte malá písmena. Ještě jednou děkujeme

Lukáš Novotný

2.11.2021 19:55

Velice milý a ochotný personál. Reklamace brýlí proběhla rychle a bez komplikací. Celá rodina chodíme pouze sem a jsme velice spokojeni. Vřele doporučuji!!