Recenze zákazníků

Michaela Stará

14.11.2022 15:10

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Lence, za profesionální přístup při výběru brýlí ve Vaší provozovně. Již dlouho jsem se nesetkala s tak dobře odborně vybaveným a lidským prodejcem. Paní Lenka mi svým přístupem zpříjemnila den a měla jsem na chvíli pocit, že „svět je ještě v pořádku“. Přeji Vám více takových lidí… a paní Lenko, moc díky!

 

reakce Dr. Klain: Moc děkujeme!

Dagmar Bartáková

11.11.2022 20:17

Dr.klain mohu jen doporučit, veliká spokojenost s výběrem brýlí, rychlé zhotovení a pracovníci optiky příjemní a profesionální, hlavně optička Pavla, které děkuji za pomoc s rozhodováním.

 

reakce Dr. Klain: Děkujeme, paní Bartáková.

Marcela Procházková

11.11.2022 11:20

Při mé návštěvé mě byla poskytnuta profesionální pomoc při výběru obrouček a skel.Bylo provedeno kontrolní měření zraku a nastavení dioptrií.Optika Dr.Klain má velkou nabídku obrouček různých značek i cenových relací.Také výběr kvalitních skel z různou úpravou a tloušťkou skel.Děkuji za pozornost a přístup při mém nákupu.Ráda se budu vracet a doporučuji tuto oční optiku Liberec. Procházková 10.11.2022

 

reakce Dr. Klain: Paní Procházková, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. 🙂

Iveta Tomanová

10.11.2022 18:34

Doporučuji. Úžasný přístup, velký výběr, krásný design. Naprostá spokojenost.

 

reakce Dr. Klain: Děkujeme mnohokrát.

Eliška Mládková

15.10.2022 10:48

Musím ocenit perfektní péči a trpělivost personálu, připadala jsem si jako v bavlnce. Poradili mi, ať vyzkouším trochu jiné brýle než bych si vybrala sama a musím říct, že nakonec byly nejlepší. Takhle mají vypadat služby v dobré optice. Doporučuji a děkuji!

 

reakce Dr. Klain: Děkujeme za milá slova, paní Mládková. 

Petr Bielik

13.10.2022 10:06

Na den 13.10.22 jsme byli s dcerou objednáni do ordinace Dr. Klain v Moskevské ulici v Liberci na 09:40 hod.. Po příchodu ordinace uzavřena, na dveřích, ani zmínka proč.
SMS, nebo telefonát – nechoďte. TAKY NIC – SUPER JEDNÁNÍ
S ohledem na situaci kdy se objednáváte na 5 měsíců do předu a to ještě 3 dny visíte na telefonu, který nikdo nezvedá, takže je zázrak, že se dovoláte, PAK TOHLE.
Super jednání, úžasná zkušenost, už nikdy více.

 

reakce Dr. Klain oční optiky: Dobrý den, pane Bieliku. Naprosto chápeme Vaši naštvanost. Tady jste na stránkách očních optik, ne oční ordinace. Info na oční předáme s tím, aby Vás kontaktovali. Děkujeme za pochopení.