Stránka používá soubory cookies pro analytické účely.

Recenze zákazníků

Libuše Cermanová Liberec

17.09.2021 13:49

Byla jsem spokojená zejména s neskutečnou péčí osazenstva optiky. Takový servis je už dnes výjimečný a v žádné optice to nezažila. Věnovali se mi postupně dva zaměstnanci (optik a optička) i přesto, že jsem v optice strávila dohromady snad více než hodinu.

Změřili mi zrak a pak se mnou velmi trpělivě vybírali obroučky. Když jsem si nemohla vybrat, nechali mě v klidu popřemýšlet, na nic netlačili.

Výsledkem jsou nové brýle, se kterými jsem velmi spokojená a myslím, že mi sluší. Tyto nové multifokální brýle mi vyhovují víc než ty předchozí a hlavně nemusím teď už brýle měnit, vystačím s nimi celý den a na všechno. Vidím přes ně ostře jak na televizi, tak na luštění křížovek nebo háčkování. Je to velice pohodlné. Děkuji ještě jednou osazenstvu celé optiky za jejich péči a v brzké době dorazím na utažení šroubků.

Jana Devátá

9.09.2021 15:30

Mám s optikou Klain pokaždé skvělou zkušenost. Nechávám si zde přeměřit zrak a mám od nich už několikery brýle. Většinou mají nějakou akci, takže je i sleva.

V optice mají moderní přístroje, měření očí je bezbolestné a ani netrvá dlouho.
Nově kontrolují i tlak v očích a zelený nebo šedý zákal. Obsluha vždy milá, příjemná. Dobře poradí a pomůžou vybrat obroučky pro můj tvar obličeje. Obrouček mají velký výběr, levnější i značkové.

Starší brýle mi vždy zdarma utáhnou, vyčistí. Parádní servis.

Jana Poláchová

8.09.2021 03:36

Bohužel nemohu doporučit,se záštitou přijímání pouze vysokoškolských odborníků,zde v Liberci dělá optimologa obyčejný instalatér,který má ke všemu neuvěřitelně arogantní vystupování.Chápu,že konexe dělají hodně,ale naučte ty lidi aspoň tomu projevu,ostatně prodáváte svojí značku a když už najímáte malíře,zedníky nebo kohokoliv,dejte jim prezentaci o tom,ať to na nich není tolik vidět.Aź budu potřebovat spravit wc už vím kam se obrátit,pro brýle jdu jinam.Jinak hezký den 🙂

Tomáš Lyčka

2.09.2021 10:16

Maximální spokojenost. Měření zraku, cenné rady a brýle, které mi sluší a sedí. Pan optometrista velmi milý a trpělivý.

Nikola Chárová

27.08.2021 12:58

Příjemný personál a brýle za dobrou cenu.

Josef Teichman

25.08.2021 18:20

Dobrý den. Sice nevím kdo mi odpovídal na mou zápornou recenzi ale budiž. Jak jste napsali v zamítnuté reklamaci nestačím se divit že dokážete doporučit to že si manželka musí zvyknout na brýle přes které špatně vydí a bude to trvat několik týdnů. Víte já jsem obkladač a nedovedu si představit že bych řekl zákazníkovi na jeho námitku že jsem obklady udělal špatně . mu odpověděl že si na to za několik týdnů zvykne. A že jsem koupelen obložil dost. Možná bych připustil kdyby manželka ještě nikdy brýle nepoužívala. To ale to co jse napsali je nehoráznost. Proto jseme se rozhodli podat stížnout na Č.O.I která bohužel funguje v Liberci pouze v ponděli. Manželká si dojde na změření zraku k ODBORNÉMU očnímu lékaři a potom porovnáme výsledky měření u Vás (pokud budete ochotni nám ho předložit) a odborníka. V žádném případě si u Vás brýle nenecháme znovu zhotovit a ani brýle které jste zhotovili nepřevezmeme. To Vám raději ty dva tisíce které které jsme složili jako zálohu darujeme. Aby jste měli na propagaci Vačeho spolku. Teichmanovi