Stránka používá soubory cookies pro analytické účely.
Vážení zákazníci, v současné chvíli máme otevřené pobočky pouze pro objednané zákazníky. V případě zájmu je možnost objednání online nebo na tel. čísle +420 608 247 774. Děkujeme za pochopení. ×

Recenze zákazníků

S.Urbanová

29.03.2020 17:16

Bohužel, velká nespokojenost s optikou Dr.Kl. v Ostravě – Porubě.
Musela jsem v lednu narychlo řešit problém s brýlemi a koupit si nové, proto jsem zašla do nejbližší optiky – Dr. Klain na A. Bejdové. Vybrala jsem si obruby a multifokální skla a když jsem si je šla za 14 dní vyzvednout, při zkoušení jsem zjistila, že mi nesedí. Byly vykřivené, levá strana výš a jakoby přitlačená k tváři , i levá nožička vysoko. Hned jsem na to upozornila, ale bylo mi řečeno, že si ty brýle musí „sednout“. Trochu mi upravili nožičky a že kdyby něco, že se můžu stavit. Stavila jsem se ještě několikrát. Bohužel, ani jednou nepřipustili, že bych měla pravdu. Přitom i mí blízcí, i kolegyně v práci mne upozorňovali, že mám ty brýle křivé a navíc jsem přes skla špatně viděla. Když jsem se p.vedoucího nakonec ptala, co mám tedy dělat, když brýle skoro za 20 000 Kč (drahá skla) nemohu používat, jen pokrčil rameny s tím, že by už mohl nožičky zlomit a věnoval se jiné zakázce. Byla jsem z té situace zoufalá a šla se poradit k odborníkům – do jiné optiky. Tam mi p. optička potvrdila můj názor a navíc řekla, že mám moc široké nosníky, proto mi nesedí posazení skel a špatně vidím.S tímto faktem jsem šla znovu do optiky dr.K. A šla jsem tam ještě několikrát. Po velice nepříjemných jednáních, reklamaci a dalších „přetahováních“ mi vedoucí dal vyzkoušet nové obruby. Ty konečně padly skvěle, bez potřeby věčného vyrovnávání. Další den jsem si je šla vyzvednout s nasazenými skly a musím poděkovat p. Hromádkové (se kterou jsem dříve nejednala) za její příjemné jednání. Ochotně a správně mi upravila nožičky za ušima a vše bylo konečně OK. Bohužel, po 2 měsíčním martyriu.

Zdeněk Tesař

8.03.2020 19:16

Dobrý den.
Pobočku v Liberci jsem navštívil poprvé v roce 2013. Ochota a vstřícnost, to člověk očekává pokud má nějaký problém. Nedávno jsem si nedopatřením sednul na brýle a co myslíte, obruba praskla. Lukáš mi z tohoto maléru pomohl, jelikož se mu podařilo najít obruby, do kterých šla téměř nová skla vsadit. Nové obruby mi sedí a jsem spokojený s designem a s jejich lehkostí. Já bych jinak vybíral snad ještě dnes.
Lukáši, ještě jednou Vám velice děkuji, a děkuji též celému kolektivu, který je vždy ochotný a vstřícný.

Otto Horný

6.03.2020 15:13

Pokaždé když potřebuji nové brýle a nebo nějakou opravu na nich, navštěvuji tuto oční optiku. Prozatím vždy jsem byl nadmíru spokojen.

Stanislav Novotný

19.02.2020 17:47

Jsou to bezcharakterní líná hovada.. Nestyděli se mi poslat nabídku brýlí pro mojí maminku, která je již dvacet let po smrti.

Tímto se Vám omlouváme. Prosíme, kontaktujte nás na tel. 608 247 774 nebo na info@doktorklain.cz ohledně vymazání z naší databáze.

Karmínová

7.01.2020 09:41

Dobrý den,
byla jsem velmi spokojená se službami vaší firmy v Liberci v Moskevské ulici. Velmi se mi líbil přístup pana Lukáše k opravě mých starých a velmi oblíbených brýlí /vypadlá skla, zkroucené obroučky/ i při zakázce na brýle nové. Provedení precizní a rychlost dodání ohromující. Děkuji velmi a těším se na další nové brýle.

Kateřina Čajková

13.11.2019 22:46

Na doporučení kolegyně jsem navštívila optiku Dr. Klain v Olomouci.
Ve svém dosavadním životě jsem se snad nesetkala s tak PROFESIONÁLNÍM, VSTŘÍCNÝM a OCHOTNÝM personálem.
Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků.
Ještě jednou díky
Kateřina Čajková

Dita Bedrníková

11.10.2019 12:23

Dobry den, po návštěvě pobočky v Trutnově musím konstatovat, že horší přístup jsem už dlouho nezažila. Obsluhující slečna je velmi arogantní, jakákoliv otázka ji obtěžuje a dává to najevo. Pokud potřebujete brýle, navštivte rozhodně jiného optika (u konkurence příjemná ochotná obsluha, která poradí).

Vladimíra Čuhajová

12.09.2019 16:52

Velkou pochvalu si zaslouží p. Jiří z pobočky v Pardubicích – za jeho trpělivost a profesionální přístup. Děkuji.

Katy P.

4.09.2019 11:40

Naprostá spokojenost s pobočkou Ostrava – Poruba. Profesionální přístup, nadstandardní vstřícnost a vždy pro zákazníka něco navíc. Po změření zraku zde mám konečně brýle, přes které bez problémů vidím, partner také. Moc chválím personál optiky za lidský přístup, vím, že jinam už si pro brýle chodit nechci. Děkuji a přeji mnoho úspěchů v dobré práci.

Iva B.

2.09.2019 09:21

Dobry den,rada bych pochvalila pristup Vaseho zamestnance -podle uctenky Lukas. Vybrala jsem si u Vas obroucky a on se me velmi ochotne ujal , nasledne me vzal na mereni zraku. Vse mi vysvetlil,poradil a ochotne a s usmevem vse vyrizoval.Hned byl pro me den veselejsi!