Stránka používá soubory cookies pro analytické účely.

Recenze zákazníků

M. Svobodová – optika Pardubice

5.03.2021 12:42

Děkuji za skvělý přístup v rámci řešení brýlí pro syna. Profesionální jednání, ochota, vše vysvětleno, jsem s Vašimi službami nad míru spokojena, a proto se k Vám vždy, když potřebujeme nové brýle, ráda vracím. Vřele doporučuji.

Hana H. Pardubice

10.02.2021 13:18

Chci poděkovat za skvělé služby vaší optiky. Změřili mi zrak a doporučili pěkné obroučky a skla. Brýle byly hotové asi za týden a teď už konečně dobře vidím. Kdybych věděla, že to bude tak snadné, tolik bych neotálela. 🙂

SIGRID PREIBISCH LIBEREC

6.11.2020 11:38

DĚKUJI ZA VELMI MILÝ A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP PRODÁVAJÍCÍHO ZAMĚSTNANCE OPTIKY.JE TO ČLOVĚK NA SVÉM MÍSTĚ,OCHOTNÝ A VSTŘÍCNÝ .VŘELE DOPORUČUJI.

MB

5.11.2020 15:26

pobočka Pardubice

Chci moc poděkovat paní Rákosové za její obětavý přístup, domluvila si se mnou termín na schůzku, udělala si čas a věnovala se mi na 100%. Víc takových obětavých pracovníků – zaměstnanců, Brýle nabízí plno obchodů či poliklinik, a tak hraje velmi důležitou roli přístup a ochota. Ještě jednou moje velké díky paní vedoucí. Váš zákazník z Bohdanče.

Hana Blažková – PARDUBICE

5.11.2020 15:18

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní vedoucí za její profesionální a lidský přístup, mám už od ní 2.brýle a jsem opět spokojená, poradila mi nejen s výběrem vhodných obrouček pro mě, ale i mne poradila dětské sluneční brýle pro vnoučka. Na prodejně jsem byla s ním a jejich dětský koutek vnuk nechtěl jentak opustit 🙂 Prostě příště přijdeme zase a všem doporučujeme.

Petr Jirásko

18.09.2020 12:47

Liberecká pobočka.
Nikdy jsem nezažil lepší změření zraku a nikdy jsem neměl lepší brýle. Naprosto perfektní přístup k zákazníkům! Díky.

Lucie, Ostrava

6.09.2020 17:23

Tuto optiku vřele doporučuji. Jinde jsem se nesetkala s tak milým a vstřícným přístupem, který mi poskytl pán v optice v ostravské pobočce. Dal mi možnost volby, nic nevnucoval, dal mi čas, dal mi svůj názor, dal mi úsměv. Tímto mu velice děkuji. Brýle už jsou na cestě.

MB

13.08.2020 10:47

Děkuji za profesionální přístup.
Po kontrole u očního lékaře mi byly doporučeny korekční brýle na dálku, pan Lukáš z pobočky v Moskevské ulici se mne ujal, vše mi vysvětlil, zrak mi proměřil a doporučil nejvhodnější postup. Jeho přátelský a lidský přístup velice oceňuji.
Následně mi jeho kolegyní byly nabídnuty během několika minut obroučky značky RayBan, ve kterých se cítím skutečně dobře a pocitově mi sedí, netlačí a mohu je nosit prakticky celý den.
Přestože mi bylo sděleno, že skla mi budou vyhotovena během čtrnácti dnů, do týdne jsem měl brýle již na nose.
Ještě jednou Vám všem děkuji, bylo to mé první setkání s optometrií a nemohu Vás všechny než vynachválit.
Přeji Vám všem krásné prázdniny a příjemnou dovolenou.

R.M.

7.08.2020 07:35

Tímto bych Vám chtěla poděkovat za Vaše služby a služby celého kolektivu pobočky v Liberci-Moskevská ulice.
Jsem spokojená s brýlemi a ráda doporučím každému vyhledat Vaše služby, poněvadž jsou kvalitní,nejen sortiment, ale i poradenství při výběru a skvělý přístup k zákazníkovi.
Děkuji.

Jan Svoboda – Pardubice

23.07.2020 19:16

Velice rád bych poděkoval touto cestou, za profesionální přístup a jednání pracovníků Vaší pobočky v Pardubicích.
Paní Rákosová, paní Pečová a paní Bc.Rubášová se o mne perfektně postaraly a vše dopadlo o.k. a jsem velice spokojen.
Rád doporučím ostatním klientům a rád se na Vás osobně příště opět obrátím !