Stránka používá soubory cookies pro analytické účely.

Recenze zákazníků

Helena Indráková Bednářová

14.08.2019 08:37

Dobrý den, musím velmi pochválit Vaši prodejnu v Olomouci a velice šikovného a ochotného prodávajícího, který je pán na svém místě. Synovi jsem kupovala obroučky i s měřením zraku. Pán nám velice dobře poradil s výběrem, plně se nám věnoval a měření zraku? Takhle důkladně a šikovně jsem to neviděla ani u žádného očního lékaře. Se vším vysvětlením co se týče krátkozrakosti. Opravdu nadmíru velká spokojenost a obrovská pochvala tomuhle pánovi.

Lankašová

8.04.2019 09:19

Musím Vám opět poděkovat za profesionalitu- klid,ochotu, vstřícnost,trpělivost se zákazníkem,jako jsem já.
Naordinovala bych Vaše jednání všem optikům světa.
Děkuji, krásné dny přeje

Alena Hájková

20.03.2019 14:57

Dne 18.3. jsem využila službu měření zraku ve vaší provozovně v Moskevské ulici. Současně jsem si vybrala obroučky na nové brýle. Chci poděkovat touto cestou panu Lukáši Žižkovi, který se mi trpělivě věnoval a pomohl s výběrem. Jsem starší osoba a velmi mi záleží na vlídném a erudovaném jednání.
Přeji všem zaměstnancům úspěchy v tom, co dělají.

Antonin Rožeň

15.02.2019 13:06

Dioptrické brýle se slunečním klipem…. musím jen chválit, moderní, praktické, běh, kolo, cestování vše super. Děkuji a můžu jen všem doporučit. Určitě….

Karel Novák

29.01.2019 15:25

Jsem Váš dlouholetý a spokojený zákazník, Vaši optiku (PARDUBICE) mám rád zejména pro klientský a osobní přístup obou pracovnic (paní Andrea a její kolegyně paní Dita).
Musím rovněž pochválit nové prostory (upravený interiér) a doporučit všem pobočku v Pardubicích.

Simona Kolečářová

25.09.2018 15:09

Bohužel jsem neudělala dobrou zkušenost s pobočkou v Olomouci. Při zadání zakázky proběhlo vše v pořádku, brýle měly být zhotovené do 10 dní. Nejprve přišla ke konci tohoto termínu SMS, konkrétně 12.9., že se omlouvají, že zakázka bude zpožděná cca o týden. Čekala jsem tedy další týden a další týden a stále nic, proto jsem do optiky osobně došla /29.9./ a ejhle, „vždyť my tu ty brýle máme“. Nerozumím tomu, proč mi nedošla žádná SMS, jak jsme se domluvili, že si brýle můžu vyzvednout, bohužel nenásledovala ani žádná omluva, že udělali chybu, jen chabý pokus vinu svést na mě, že jsem jim já dala telefonní číslo, což jsem pracovnicím na pobočce vyvrátila sdělením, že ale už jednu SMS posílaly, takže takto to opravdu nebude. Nevím, jak Dr. Klein funguje v jiných městech, ale v Olomouci pobočku nedoporučuji a také tam už zřejmě nikdy nepůjdu.

Hana Mrázová

26.04.2018 19:00

Jsem maximálně spokojená s příjemným a profesionálním přístupem personálu. Odbornost na vysoké úrovni.
Brýle jsem měla zhotovené do 2 dnů. Doporučuji.

Mánková Zuzana

19.03.2018 06:53

Super optika. Chodíme tam celá rodina. Vždy perfektní a profesionální přístup. Nic není problém, se vším poradí, pomohou. Nemám sebemenší důvod chodit jinam! Šetří mi čas, že nemusím pobíhat po ostatních optikách.