Sleva 50 % na celé brýle (Seznam.cz)

S novými brýlemi to ve škole půjde jako po másle

Zrak je považován za nejdůležitější smysl člověka, vnímáme s ním až 80 % všech informací. Když nefunguje, jak má, náš pohled na svět se zhorší. U dětí se to nejčastěji odrazí na školních výsledcích a projeví ve volnočasových kroužcích.
V pozdějším věku při studiu na střední nebo vysoké škole musí student přečíst každý den mnoho stránek textu a bez dobrého zraku to zkrátka nejde.
Školní docházka už sice začala, ale nikdy není pozdě na to, nechat dítěti zkontrolovat zrak a případně dojít do optiky pro nové brýle. S naší slevou 50 % na celé brýle to bude ještě o kousek příjemnější.
Jak na to?

Při nákupu dětských i dospělých dioptrických brýlí v kterékoli optice Dr. Klain řekněte heslo „BRYLE50”. Automaticky pak obdržíte slevu  50 % na celé brýle (obruby i skla). Akce a slevy se nesčítají.

Pokud nemáte aktuální dioptrický předpis od lékaře, objednejte se nejprve na naše profesionální měření zraku ZDE. Pozor, ze zákona měříme pouze děti a mladistvé od 15 let. Mladší děti si mohou přinést dioptrický předpis od očního lékaře.

Akce platí do 30. 11. 2021

Úplná pravidla a podmínky akce (formát PDF)

Nabízíme přes 2 000 brýlových obrub, navštivte naši pobočku a prohlédněte si kompletní sortiment.

NAJÍT PRODEJNU