Interiérová brýlová skla za 1 Kč

Pořiďte si ideální sadu pro ostré a pohodlné vidění: multifokální brýle + interiérová skla jen za 1 Kč.

Máte už nějaké ty dioptrie a chcete vidět tak, jak jste byli zvyklí dříve bez brýlí? Tahle kombinace brýlí nabízí absolutní pohodlí.

1. Multifokální brýle

Díky multifokálním brýlím člověk vidí zároveň na blízko, střední vzdálenost i do dálky, aniž by musel brýle sundávat nebo posunovat na nose. Na skle nemají žádné viditelné přechody. Díky pohodlí, které nabízí,  se dají nosit po celý den, ale není to nutné. Jediným kritériem je, co je jejich nositeli pohodlné a jak ostře chce vidět.

Tyto brýle jsou velice univerzální (na doma i na ven, do auta, do práce…zkrátka na celý den), zároveň se ale nehodí pro celodenní práci na blízko, například čtení dokumentů nebo práci na PC. Ta už vyžaduje jiná brýlová skla, pokud chceme to největší zrakové pohodlí.

 

2. Interiérové brýle

Brýle optimalizované na blízkou a střední vzdálenost. To jsou vzdálenosti, do kterých se díváme, když se pohybujeme v interiéru, například doma nebo v kanceláři.

Pokud v interiéru trávíme velkou část dne, budou pro nás tyto brýle o něco pohodlnější než klasické brýle multifokální, protože nám umožní velkou šíři pohledu bez rozmazaných postranních zón (v závislosti na dioptriích nositele) a velké pohodlí po celý den bez zaklánění hlavy.

 

Zrak po čtyřicítce se může dost rychle zhoršovat. Vyzkoušejte si náš simulátor vidění: SIMULÁTOR ZDE.

 

Pravidla a podmínky akce

  • akce probíhá v termínu 11. 3.-31. 12. 2024.
  • Každý zákazník, který si zakoupí ve výše uvedeném období kompletní brýle s multifokálními skly značky Hoya: Daynamic, Balansis, LifeStyle, Hoyalux iD Mystyle, MySelf získává možnost zakoupit další dioptrická brýlová skla SUPEREADER A/B index 1,50 s úpravou HVA za 1 Kč/1 ks (původní cena 3 290 Kč) v termínu do tří měsíců od nákupu multifokálních brýlí.
  • Pokud si zákazník vybere brýlová skla SUPEREADER A/B s jinou povrchovou úpravou nebo tloušťkou, získá z původní hodnoty skel slevu 3 290 Kč/1 ks.
  • Podmínkou je zakoupení skel stejné dioptrické hodnoty a to v rámci jedné zakázky. Akce se nevztahuje na brýlovou obrubu.
  • Akce a slevy se nesčítají.
  • Akce neplatí pro prodejnu v Ostravě.
Úplná pravidla a podmínky akce (formát PDF)

Vyberte si nové brýle