Stránka používá soubory cookies pro analytické účely.
Vážení zákazníci, v současné chvíli máme otevřené pobočky pouze pro objednané zákazníky. V případě zájmu je možnost objednání online nebo na tel. čísle +420 608 247 774. Děkujeme za pochopení. ×

Čekání u lékaře je minulostí

konec nekonečného čekání

Slevové poukazy

Od 1.8.2019 přestaly oční ordinace vydávat poukazy se slevou na brýle. Nyní měření zraku a příspěvek na brýle jednoduše, přímo v očních optikách Dr.Klain. Objednejte se na telefonním čísle 608 247 774 nebo online.

Že je například za volantem důležité dobře vidět, o tom není pochyb. Jenomže problém se špatným zrakem řeší podle aktuálního průzkumu kampaně Slepí vrazi 71% řidičů v České republice.

Přitom stačí tak málo, nechat si změřit zrak. To je teď možné jednodušeji a bez čekání ve speciálně vybavených očních optikách Dr. Klain, které zaměstnávají odborníky na měření zraku, optometristy. Ti vám změří zrak stejně tak spolehlivě, jako na očním, možná dokonce ještě přesněji.

A rychlé objednání není jedinou výhodou, která je spojená s měřením zraku. Existují už i nové metody, ta klasická tradiční, kdy si zakryjete jedno oko, pak druhé a díváte se střídavě jedním a pak druhým okem na bílou tabuli s písmeny či znaky, už také odvál čas.

Díky moderní metodě lze vyšetřit obě oči najednou, což pomáhá odhalit i složitější refrakční vady (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus), nebo určit dominantní oko.

Vyberte si nové brýle