50% sleva na multifokální skla + garance vrácení peněz

Perfektní příležitost pořídit si první multifokální brýle na zkoušku

Máte stejný problém?

Odpovězte. Jsou vám následující situace povědomé?

  • Koukáte na televizi, chcete u toho odepsat na SMSku, ale písmenka jsou rozmazaná.
  • Řídíte auto. Na dálku vidíte skvěle, ale s kontrolkami na palubní desce je to horší.
  • Vaříte, ale na jídlo v hrnci nebo na talíři vlastně pořádně nevidíte.

Proč tomu tak je?

Pravděpodobně nosíte brýle na dálku nebo brýle na blízko. Ty vám už podle svého názvu pomáhají vidět ostře na tyto vzdálenosti. Jenže přechod mezi viděním na blízko a na dálku může být někdy problém, ostatně jak popisujeme na situacích v úvodu.

Řešení máte na dosah

Věděli jste, že existují brýle, které vám pomohou vidět ostře na všechno? Znamená to, že byste nemuseli brýle mnohokrát denně sundávat a nandávat, přečetli byste cokoli a zároveň viděli skvěle na dálku. Mohli byste se soustředit na to, co je pro vás opravdu důležité. Takové brýle existují a není to žádné sci-fi. Jsou to brýle s tzv. multifokálními skly.

Co jsou multifokální skla?

Jsou to brýlová skla, která svému nositeli umožňují ostré vidění jak na blízkou, tak střední i velkou vzdálenost. Jsou to tzv. „ jedny brýle na všechno“. Mnoho lidí se obává pořízení multifokálních brýlí nejen z důvodu jejich ceny, ale i ze strachu, že si na nové brýle nepřivyknou. Nové brýle je potřeba opravdu poctivě nosit, i když to zpočátku může být nepříjemné (pokud jste nikdy předtím multifokály nenosili, můžete zažívat neobvyklé pocity „plavání“ a „houpání“). Uvidíte, že si oči a mozek na změnu zvyknou a už za pár týdnů variabilitu těchto brýlí velmi oceníte.

Za kvalitou skel si stojíme. Přesto, pokud byste s multifokálními skly od nás nebyli spokojeni, díky akci je možné brýlové čočky vrátit bez udání důvodu do tří měsíců a my Vám vrátíme peníze.

Kolik stojí multifokální skla v akci?

Cena kvalitních multifokálních brýlových skel japonské kvality v akci začíná na 4 690 Kč za pár (2 ks) skel a končí na 23 690 Kč za pár (2 ks) skel (započtena sleva 50 %).

Konečná cena záleží na volbě skla (zda-li je vyráběné sériově nebo individuálně na míru zákazníkovi), na povrchové úpravě, zda-li je sklo tenčené, zabarvovací atd.

Orientační přehled multifokálních skel s obrázky zón ostrého vidění najdete zde. Nabízíme i individualizovaná multifokální skla na míru s maximálně širokými zónami vidění pro výjimečný komfort. Konečný výběr těch pravých multifokálů a jejich cena závisí mj. na Vaší dioptrické korekci, životním stylu a výběru povrchových úprav (s výběrem Vám samozřejmě pomohou v optice).

Multifokální skla umíme také vyrobit jako samozabarvovací (zabarví se tmavě při vystavení slunci), v různých barvách anebo se zrcadlovou úpravou. Využijte unikátní šanci pořídit si multifokální brýle na zkoušku a za skvělou cenu.

Pravidla a podmínky akce

  • akce probíhá v termínu od 1. 6.2024 do 31.7.2024
  • Každý zákazník obdrží 2 multifokální skla za cenu jednoho a může skla po dvou měsících nošení (nejdéle tři měsíce od nákupu) vrátit bez udání důvodu. Zákazníkovi budou v tomto případě vrácena plná částka kupní ceny za brýlová skla.
  • Účastí v akci vyjadřuje zákazník souhlas s těmito podmínkami bez výhrad a zavazuje se je plně dodržovat.
  • Pořadatel akce si vyhrazuje právo akci kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit podmínky akce. Je oprávněn rozhodnout o všech otázkách týkajících se akce podle vlastního uvážení, a s konečnou platností.
  • Akce a slevy se nesčítají.
Úplná pravidla a podmínky akce (formát PDF)

Vyberte si nové brýle