Sleva 50% na celé brýle (Seznam.cz)

Svěřte se do péče očních specialistů a získejte slevu 50 % na celé brýle

Heslo: BRYLE50

Věděli jste, že asi 80 % všech informací vnímáme zrakem? Jedná se o náš nejdůležitější smysl. Dobrý zrak bereme jako samozřejmost, dokud se něco nepokazí. Pak si teprve uvědomíme, jak je ostré vidění potřebné a v každodenním životě nám chybí. Co s tím?

O zrak je potřeba pečovat. Po 40. roku věku je dobré chodit na pravidelné prohlídky k očnímu lékaři, který oči prohlédne. Změřit zrak vám může také optometrista v optice. Například v optikách Dr. Klain se snadno objednáte na měření zraku bez čekání a s pomocí zkušeného optika vyberete své ideální brýle. To je maximálně jedna hodina času, která může změnit váš každodenní život k lepšímu. Se slevou 50 % na celé brýle, kterou obdrží pozorní návštěvníci stránek Seznam.cz už není co řešit.

 

Jak získat slevu?

Při nákupu dioptrických brýlí v kterékoli optice Dr. Klain řekněte heslo „BRYLE50”. Automaticky pak obdržíte slevu  50 % na celé brýle (obruby i skla). Akce a slevy se nesčítají. Sleva se nevztahuje na dětská skla Miyosmart.

Brýle jsou zdravotnický prostředek ke korekci zraku. Pokud nemáte aktuální dioptrický předpis od svého lékaře, objednejte se nejprve na naše profesionální měření zraku ZDE. Neváhejte, kapacita je omezená.

Akce platí do 31. 7. 2024

Kterou naši optiku máte nejblíže?

HRADEC KRÁLOVÉ   LIBEREC  PARDUBICE  OLOMOUC  OSTRAVA  DVŮR KRÁLOVÉ

Úplná pravidla a podmínky akce (formát PDF)

Nabízíme přes 2 000 brýlových obrub, navštivte naši pobočku a prohlédněte si kompletní sortiment.

NAJÍT PRODEJNU