Nákupy s ONADnes – sleva 50 %

Pořiďte si krásné a kvalitní brýle. Funkční doplněk vašich outfitů

Zrak je náš nejdůležitější smysl. Brýle už dávno slouží nejen jako nezbytnost, ale také jako módní doplněk. Jedinečnou příležitostí, jak si na jaře novou ozdobu vašeho obličeje pořídit, a zároveň ušetřit, je akce Nákupy s ONADnes. Optiky Dr. Klain se známé a oblíbené události účastní s úžasnou akcí.


Díky kupónu máte šanci získat v optikách Dr. Klain slevu 50 % na celé dioptrické brýle dle vlastního výběru – obruby i skla. Vybírejte ze známých světových značek pánských i dámských brýlí jako je Calvin Klein, Hilfiger, Prada, Armani, Hugo Boss, Victoria Beckham… anebo si pořiďte ekonomickou variantu s obrubami už od 990 Kč (cena před slevou).

Na léto doporučujeme zvážit sluneční nebo samozabarvovací skla, případně transparentní dioptrická skla s ochranou proti slunečnímu záření UV Control.

Jak získat slevu?

Slevovou knížku s kupony najdete 7. 5.2024 v časopise Žena a život, dále pak 13. 5.2024 v magazínu OnaDnes a 16. 5.2024 v magazínu DNES+TV. Kupon také získáte prostřednictvím aplikace Portmonka v chytrém telefonu od 13. 5.2024. Více informací najdete na stránce pořadatele Nákupy OnaDnes.cz.

Slevový kupon pak stačí ukázat v kterékoli pobočce Dr. Klain při nákupu brýlí a právě díky němu dostanete slevu 50 % na celé dioptrické brýle dle vašeho výběru.

Pokud plánujete pořízení brýlí a nemáte aktuální dioptrický předpis od lékaře, neváhejte se objednat na měření zraku v Dr. Klain. Kapacita je omezená.

Akce probíhá v termínu 13. – 31. 5. 2024

Akce se nevztahuje na dětská skla Miyosmart. Pořadatel akce si vyhrazuje právo akci kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit podmínky akce. Je oprávněn rozhodnout o všech otázkách týkajících se akce podle vlastního uvážení, a s konečnou platností. 

Akce a slevy se nesčítají. Účastí v akci vyjadřuje zákazník souhlas s těmito podmínkami bez výhrad a zavazuje se je plně dodržovat.

Úplná pravidla a podmínky akce (formát PDF)

Nabízíme přes 2 000 brýlových obrub, navštivte naši pobočku a prohlédněte si kompletní sortiment.

NAJÍT PRODEJNU