Stránka používá soubory cookies pro analytické účely.

Jak vidět a vypadat lépe? Přečtěte si zase všechna písmenka a zapomeňte na problémy se zrakem

Svěřte se do péče očních odborníků a získejte slevu 50 % na celé brýle

Dámy, přemýšlely jste na konci roku, zda-li si dát předsevzetí? Která z nás by si nepřála zhubnout, mít víc času na sebe nebo oživit svůj vzhled? My v Dr. Klain bychom si přáli jednu věc. Aby naši klienti a klientky díky brýlím vypadali a hlavně viděli lépe. Díky časově omezené slevě na brýle je to teď v lednu ještě snadnější.

 

Heslo pro slevu 50 % na celé brýle (obroučky i skla) je: BRYLE50

 

Hodně lidí neustále odkládá návštěvu očního lékaře nebo optiky, i když ví, že s jejich zrakem to už není úplně ono. Vidění se postupem času ještě zhoršuje. Přitom jedna návštěva optometristy v optice vyřeší celý problém. Optometrista se zeptá na spoustu otázek ohledně vašeho životního stylu, změří dioptrie a doporučí vhodná brýlová skla i obroučky. Pak už společně s odborníkem vyberete brýle, které vám sluší, sedí a které doplní vaši osobnost. Styl brýlí by totiž měl tak trochu kopírovat to, kým jste a co děláte. Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti a rádi vám s výběrem poradí.

 

 

Co máte tedy udělat, pokud si chcete pořídit nové brýle se slevou 50 %?

  1. Objednejte se na měření zraku bez čekání online nebo na telefonu 608 247 774 . Měření trvá 30 minut. Druhou možností je přinést dioptrický předpis od lékaře.
  2. Přijďte do optiky Dr. Klain, kde se vás ujme zkušený optik nebo optometrista a provede vás celým procesem výběru brýlí. Vše vám pečlivě vysvětlíme a dáme vám dost času na promyšlení.
  3. Společně objednáme brýlová skla a řekneme vám, kdy budou brýle hotové. Nezapomeňte nahlásit heslo BRYLE50, díky kterému dostanete slevu 50 % na celé brýle!
  4. Vyčkejte na smsku, že jsou brýle hotové. Můžete si je vyzvednout kdykoli v otevírací době optiky. Pokud bude potřeba, brýle vám na místě ještě zdarma upravíme, aby co nejlépe seděly na nose i za ušima.
  5. Tak a je to. Máte nové brýle, které vám sluší. Vidíte zase perfektně a na problémy se zrakem můžete úplně zapomenout.

 

Akce platí do 31. 1. 2022

 

Kterou naši optiku máte nejblíž?

HRADEC KRÁLOVÉ   LIBEREC  PARDUBICE  OLOMOUC  OSTRAVA  DVŮR KRÁLOVÉ

Úplná pravidla a podmínky akce (formát PDF)

Vyberte si nové brýle